Small World англійською мовою

$440

Ігровий процес

Головним завданням гравця в цій грі є захоплення територій з метою накопичення Переможних Монет - що більше у вас регіонів під контролем, то більше монет ви отримуватимете. Впоратися з цим завданням вам допоможуть представники однієї з чотирнадцяти рас, чи то мудрі чарівники, які приносять вам одну додаткову Переможну Монету за кожен підконтрольний Магічний Регіон, чи то могутні тролі,що роблять захоплення ваших територій вельми проблематичним завданням для суперника. А може, це будуть щуролюди, яким і зовсім ніяких здібностей не потрібно - варто лише поглянути на кількість жетонів цієї раси, як усі запитання щодо будь-яких навичок ведення боротьби відпадають моментально. Вибір гравцеві надано широкий, гра за кожну расу робить ігровий процес унікальним.

У досягненні перемоги, крім рас, вам допоможуть особливі Здібності, які можна придбати за ігрові Монети. Хочете зробити спробу захоплення нових територій успішнішою? Будь ласка, здатність Берсерк допоможе впоратися з поставленим завданням. Побоюєтеся за збереження ваших територій? Ручний Дракон до ваших послуг! Рептилія з вірністю сторожового пса триматиме ваші володіння назамку, оберігаючи регіон від усякого роду зазіхань.

Ігровий процес гри Small World доволі простий. Те, що у свій хід гравець може виконувати тільки одну з двох дій (можна або воювати своєю поточною расою, або відправити її в занепад і вже на наступний хід обзавестися новою), красномовно свідчить про це. Але не варто робити з цього поспішних висновків! Політ для фантазії великого стратега тут необмежений. Доведеться передбачити не однуваріант розвитку подій, перш ніж дійти того чи іншого рішення. Маленький світ (а саме так і перекладається з англійської назва гри) на те й маленький, що боротьба тут точиться за кожен клаптик землі, не вщухаючи ні на хвилину. Господарі територій змінюють один одного зі швидкістю вітру: ось уже хвацькі гноми входять на нові землі трупами повалених ельфів, а вже на наступному ході здаютьтериторію під натиском лютих орків.

Баланс у грі Small World просто чудовий! Якщо вам на початку гри дісталася вельми невдала у військовому плані комбінація раса-здатність, то її з лишком буде компенсовано додатковими ігровими монетами. До речі кажучи, прикинувши в умі, скільки ж комбінацій може вийти в ігровому процесі шляхом нехитрого множення кількості рас на кількість здібностей, можна з упевненістю стверджувати,що кожна нова ігрова партія рішуче відрізнятиметься від попередньої. Small World ніколи не дасть вам занудьгувати!

Small World - гра, яка підходить кожному

Правила гри Small World, як уже йшлося раніше, вельми прості. Діти з легкістю опанують їх за найкоротший проміжок часу. Тому настільна гра Small World буде дуже доречною для тих, хто із задоволенням віддає перевагу проведенням затишних сімейних вечорів довкола улюбленої настільної гри. Діти та їхні батьки з радістю позмагаються між собою в захопленні та контролі територій.

Не знаєте чим зайнятися зі своїми друзями вільним вечором? Пропозиція пограти в настільну гру Small World буде вельми доречною. Ви й не помітите, як швидко пролетить час за грою. Можете довести свою інтелектуальну перевагу над своїми товаришами, обігравши їх не один раз поспіль. І нехай потім доводять, що той напад на слабко захищений регіон був підлий і хитрий, що їхнійдоблесні амазонки не заслужили такої моторошної смерті під стопами велетнів - кількість зароблених вами Переможних Монет буде говорити сама за себе. Радість і веселощі від ігрового процесу вам гарантовані. Хоча, щоб домогтися перемоги, вам доведеться старанно потрудитися - продуманість гри змусить вас прораховувати свій хід до найдрібніших деталей, бо один невірний крок, і все - ось уже ворожічаклуни обживають колись рідні для вас території. Чи варто говорити про те, що що більше гравців, то цікавішою і більш непередбачуваною буде гра.

Ця гра не може не потішити всіх любителів фентезі-ігор. Ігровий світ населяють усі звичні для гравців жителі вигаданих світів: ельфи, гноми, орки (ну і люди, звісно, хоча вони мають вигляд у цій строкатій компанії доволі блідий). Усі малюнки оформлено на веселий та невибагливий манер, що додає настільній грі Small World атмосфери легкості та невимушеності.

На окремі слова заслуговує оформлення гри. Тут і зовсім нема до чого причепитися: різноманітні варіанти ігрового поля, різноманітні жетони, прапори рас і карти здібностей. Усі деталі гри виготовлені з якісного щільного картону. Внутрішнє оформлення ігрової коробки не може не тішити око. Кожній деталі гри Small World відведене спеціальне місце, все покладене настільки компактно і продумано,що варто тільки захоплюватися опрацьованістю цього питання.

Резюме

Не закохатися з першої гри в Small World неможливо. Відчуйте себе богом цього крихітного світу, зводячи на трон царювання одну расу, а вже на наступний хід занепадатимете її, даючи простір для стратегічних дій новим, голодним до завоювань істотам. Тут ви знайдете все: барвистий і яскравий світ, веселу ігрову атмосферу, простір для детального опрацювання кожного свого ходу...Ця настільна стратегія стане чудовою прикрасою вашої колекції, а може, стане першою сходинкою в освоєнні чудового і прекрасного світу настільних ігор.Small World подарує вам і вашим друзям незабутній час, проведений у суворих битвах за цей аж надто маленький світ, володар у якого може бути тільки один.

$440

Прокрутити до верху